ارسال سریع

با توجه به ماهیت فروشگاه اینترنتی دیلیپو که از اهداف آن احترام به مشتری، صرفه جویی در وقت ایشان و کاهش سفرهای درون شهری غیر ضروری‏ به منظور کاهش آلودگی هوا و کمک به حفظ محیط زیست است، کلیه‌­ی سفار­ش­ها به آدرس اعلامی شما، تحویل داده می‌­شود.

عموما سفارشات پس از رسیدگی و اتمام آماده‌سازی، در روزکاری پس از آن، جهت ارسال به شرکت پست تحویل می‌گردد و شرکت پست معمولا مرسوله‌های تهران را بین ۱ تا ۳ روز کاری و شهرستان را بین ۲ تا ۷ روزکاری به مشتریان تحویل می‌دهد. لذا پس از تحویل سفارشات به شرکت پست و سرویسهای حمل و نقل، تاخیر در زمان تحویل، معیوب شدن احتمالی و احیانا عدم تحویل مرسوله، بر عهده ایشان می‌باشد و مشتری می‌بایست از ایشان پیگیری نماید و دیلیپو مسئولیتی در قبال این موضوعات نخواهد داشت.

تحویل سفارشاتی که از طریق شرکت پست انجام می‌شود و مجموع مبلغ آنها بیش از 800 هزار تومان باشد، به صورت رایگان و سفارشاتی که مبلغ آنها کمتر از 800 هزار تومان است، با هزینه 44500 تومان، انجام خواهد شد.

ممکن است هزینه بسته بندی، ارسال و بیمه حمل با توجه به نوع کالا و شرایط حمل خاص آن، جداگانه لحاظ شود.

در صورتیکه مشتری درخواست نماید تحویل سفارش ایشان در تهران از طریق سرویس‌های حمل و نقل پیک انجام شود، اگر به هر دلیلی مشتری نتواند در زمان هماهنگ شده، سفارش را تحویل بگیرد، زمان دیگری برای ارسال سفارش با ایشان هماهنگ خواهد شد که هزینه بازگشت و ارسال مجدد کالا بر عهده مشتری می‌باشد. هزینه ارسال کالا از طریق پیک، بر عهده مشتری می‌باشد و اگر مبلغ آن بیش از مبلغ هزینه ارسال پرداخت شده توسط ایشان باشد، باید مابه‌التفاوت آن را از طریق شارژ کیف پول خود پرداخت نماید. همچنین اگر هزینه ارسال توسط پیک کمتر از هزینه ارسال پرداخت شده هنگام ثبت سفارش باشد، مابه‌التفاوت آن نیز توسط دیلیپو در کیف پول مشتری شارژ خواهد شد. ضمنا تحویل کلیه‌ی سفارشات در شهرستانها از طریق پست انجام می‌شود.

اگر سفارش شما از طریق پست ارسال شده باشد، کد رهگیری توسط شرکت پست برای شما پیامک می‌شود. اگر این پیامک را دریافت نکردید می‌توانید با مراجعه به صفحه “رهگیری مرسولات” به آدرس زیر، سفارش خود را به صورت مستقیم و بدون نیاز به یادداشت یا کپی کد 24 رقمی، از سایت شرکت پست رهگیری نمایید:

صفحه رهگیری مرسولات: https://dilipo.com/tracking/